PPŚ Covid Edition

Dodane przez adminJablonowo

W tym roku nasz Porter zmienił wygląd. Tak jak cały kraj zasłonięty jest maseczkami, tak i nasze piwo postanowiło iść za trendem 😉

Seria piw miodowych

Dodane przez adminJablonowo

Z przyjemnością informujemy, że rodzina naszych piw miodowych powiększyła się o kolejny produkt. Tym razem do piwa miodowego dodaliśmy maliny i stworzyliśmy piwo lekkie, orzeźwiające, wakacyjne…

25 lat Browaru Jabłonowo

Dodane przez adminJablonowo

W tym roku mija 25 lat od ugotowania pierwszej warki w Browarze. Z tej okazji wypuściliśmy piwo nawiązujące smakiem i grafiką do pierwszego naszego piwa.

No i etykieta wyjaśnia w końcu co oznacza skrót BS, o który się tak często pytacie 🙂

Pivo, po prostu Pivo!

Dodane przez Browar

Czasami nawet największy miłośnik wyszukanych wrażeń ma ochotę na coś klasycznie prostego, łatwego, zwyczajnego, swojskiego. My tak też mamy, dlatego oprócz różnych niezwykłych odmian piw, mamy Pivo! Ciesz się dobrym Pivem. Nawet etykietę ma taką, że aż chce się kliknąć: Continue reading “Pivo, po prostu Pivo!”

Miodzio! Kolejna nagroda!

Dodane przez Browar

Piwo na Miodzie Gryczanym wyrasta na lidera piw aromatyzowanych. Właśnie zdobyło kolejną nagrodę. Jest lubiane przez kobiety i jurorów. I to nie tylko w czasie miesiąca miodowego. Kliknij w butelkę i sprawdź, co ono w sobie ma.

namiodzie

Amerykański wkład w sztukę piwowarską

Dodane przez Browar

Już jest APA w Manufakturze Piwnej! Jako jedni z pierwszych w kraju uwarzyliśmy amerykański wariant tradycyjnego pale ale. Zgodnie z tradycją i na amerykańskich chmielach. Kliknij w zdjęcie, a dowiesz się więcej.

apa