Korzenne

Piwo Korzenne – najmocniejsze piwo w ofercie, 10% alkoholu połączone z zimowym aromatem cynamonu, goździków i miodu. Z dodatkiem cukru i ubitych jajek uzyskasz najlepszego grzańca pod słońcem. Idealne na chłodne, domowe wieczory. Dzięki dużej butelce otrzymujesz wyjątkowy produkt w umiarkowanej cenie.

B&S edycja na 25-lecie Browaru

Czas biegnie nieubłaganie…. W tym roku mija 25 lat od założenia Browaru. Wiele się przez te lata zmieniło, zarówno w Browarze jak i na całym rynku piwnym. Jesteśmy dużo bardziej dojrzali, świadomi, otwarci na świat i nowości. Cenimy prawdziwą jakość, przy czym powinna ona być w rozsądnej cenie. Aby uczcić nasz Jubileusz wprowadzamy na rynek […]

Pilsener

Pilsener znaczy typu pilzneńskiego. Czyli czyste w smaku, słodowe, nagazowane, a przy tym mocno chmielowe, ale uwarzone poza miastem Pilznem. I takie właśnie jest. W zgodzie z zasadami gatunku, prosto z Jabłonowa.

Mocne

Bursztynowe piwo wyprodukowane z wyselekcjonowanych gatunków słodu i chmielu. Mimo iż jest piwem mocnym, zachowało wszystkie zalety piwa typu pilzneńskiego – jasną barwę, wysokie nasycenie dwutlenkiem węgla i rześkość smaku. Nagrody: II miejsce w kategorii piw jasnych (Konsumencki Konkurs Piw Bractwa Piwnego 2009).

Strong

Jasne, złociste, wyjątkowo mocne, aromatyczne – to wynik uzyskany za pomocą tradycyjnej technologii warzenia, opartej na recepturze przedwojennego warszawskiego browaru, należącego do przodków właścicieli.

Rysy

Złociste, przejrzyście klarowne, dobrze wysycone. Jak przystało na przyzwoitego pilsa warzone z dobranych odmian chmielu i słodu. Przyjemne w smaku, z wyczuwalną goryczkę – tym bardziej zaskakuje wysoką mocą i… efektem ciupagi.

Super Mocne

Najmocniejsze z całej gamy piw Browaru Jabłonowo. 900 ml trunku o zawartości alkoholu 10% w bardzo rozsądnej cenie.

23

AKTUALNIE NIEDOSTĘPNE